Kontakt

Innhold på siden:        Kart        Ansatte

Bømlo Folkehøgskule

Olavsplasset 11
5437 Finnås

Tlf.: 53 42 56 50
Fax: 53 42 56 51

post@bomlo.fhs.no

Administrasjon

Portrett - 116
Elise Skjenald
Kontorleder
elise@bomlo.fhs.no
Portrett - 97
Magne Grøneng Flokenes
Rektor
magne@bomlo.fhs.no
Portrett - 89
Bjørg Larsen Hope
Sekretær
bjorg@bomlo.fhs.no

Lærere og miljøarbeidere

Portrett - 95
Kjetil Berger Falk
Fokus: Afrika og valgfag
kjetil@bomlo.fhs.no
Portrett - 88
Åse Birkeland Nesland
Fokus: Latin-Amerika og valgfag
ase@bomlo.fhs.no
Portrett - 98
Øyvind Rolfsnes Flock
Lærer Friluftsliv og valgfag
oyvind@bomlo.fhs.no
Portrett - 107
Heid Rannveig Reinsnos
Lærer Fokus: Australia og valgfag
heid@bomlo.fhs.no
Lise-S.B
Lise Skarbsø Bordvik
Lærer Down under og valgfag
lise@bomlo.fhs.no
Portrett - 90
Kristine E. Morton
Lærer Miljø & bærekraft og valgfag
kristine@bomlo.fhs.no
Portrett - 109
Bjørg Engelsen Hus
Lærer valgfag
bjorg.hus@bomlo.fhs.no
Portrett - 108
Rune Våge Krukhaug
Lærer valgfag
rune@bomlo.fhs.no
Portrett - 96
Eva Lilleås Engevik
Lærer valgfag og husmor
eva@bomlo.fhs.no
Portrett - 91
Kaja I. Hovdenak
Miljøarbeider og lærer valgfag
kaja.ingdal@hotmail.com
Portrett - 93
Larisa Nedbaeva
Miljøarbeider og lærer valgfag
larisa.nedbaeva@gmail.com

Kjøkken og internat

Portrett - 113
Irene Dybsland
Kokk og kjøkkeleder
Portrett - 114
Kristina E. Alvsvåg
Kokk
Portrett - 94
Vilma Baciuliene
Internatassistent
Nr 103
Solveig Geitung
Internatassistent
Randi-Våge
Randi Våge
Internatassistent
Bjørnevik-Liv
Liv Bjørnevik
Renholder
Portrett - 122
Anne Martha S. Hope
Renholder, kokk og assistent

Vaktmester og andre

Portrett - 120
Arild Selle
Vaktmester I
Portrett - 118
Kurt A. Våge
Vaktmester II
Portrett - 121
Frode Waage
Vaktmesterassistent
Øyvind-Marsteen-Bømlo-Folkehøgskule
Øyvind Marsteen
Helsebror
oyvind.marsteen@bomlo.kommune.no