Kontakt

Innhold på siden:        Kart        Ansatte

Bømlo Folkehøgskule

Olavsplasset 11
5437 Finnås

Tlf.: 53 42 56 50
Fax: 53 42 56 51

post@bomlo.fhs.no

HEI Bømlo FHS

Enten du er fornøyd eller mener vi kan forbedre oss, setter vi stor pris på tilbakemeldinger om hverdagen din på Bømlo folkehøgskule! Ris eller ros, gleder eller sorger, stort eller smått: Har du noe du vil dele med oss, så send oss en melding! Tilbakemeldingen din plukkes da opp av rektor Magne, og blir brukt i arbeidet vårt for å gjøre skolen vår enda bedre.

Håper vi hører fra deg!

Administrasjon

Portrett - 116
Elise Skjenald
Kontorleder
elise@bomlo.fhs.no
Portrett - 97
Magne Grøneng Flokenes
Rektor
magne@bomlo.fhs.no
Portrett - 89
Bjørg Larsen Hope
Sekretær
bjorg@bomlo.fhs.no

Lærere og miljøarbeidere

Portrett - 95
Kjetil Berger Falk
Fokus: Afrika og valgfag
kjetil@bomlo.fhs.no
Portrett - 88
Åse Birkeland Nesdal
Fokus: Latin-Amerika og valgfag
ase@bomlo.fhs.no
Portrett - 98
Øyvind Rolfsnes-Flock
Lærer Friluftsliv og valgfag
oyvind@bomlo.fhs.no
Portrett - 107
Heid Rannveig Reinsnos
Lærer Fokus: Australia og valgfag
heid@bomlo.fhs.no
Portrett - 90
Kristine E. Morton
Lærer Miljø & bærekraft og valgfag
kristine@bomlo.fhs.no
Portrett - 109
Bjørg Engelsen Hus
Lærer valgfag
bjorg.hus@bomlo.fhs.no
Portrett - 108
Runa Våge Krukhaug
Lærer valgfag
runa@bomlo.fhs.no
Portrett - 96
Eva Lilleås Engevik
Lærer valgfag og husmor
eva@bomlo.fhs.no
Portrett - 91
Kaja I. Hovdenak
Miljøarbeider og lærer valgfag
kaja@bomlo.fhs.no
Portrett - 93
Larisa Nedbaeva
Miljøarbeider og lærer valgfag
larisa@bomlo.fhs.no

Kjøkken og internat

Portrett - 113
Irene Dybsland
Kokk og kjøkkeleder
Portrett - 114
Kristina E. Alvsvåg
Kokk
Portrett - 94
Vilma Baciuliene
Internatassistent
Nr 103
Solveig Geitung
Internatassistent
Randi-Våge
Randi Våge
Internatassistent
Bjørnevik-Liv
Liv Bjørnevik
Renholder
Portrett - 122
Anne Martha S. Hope
Renholder, kokk og assistent

Vaktmester og andre

Portrett - 120
Arild Selle
Vaktmester I
Portrett - 118
Kurt A. Våge
Vaktmester II
Portrett - 121
Frode Waage
Vaktmesterassistent
Øyvind-Marsteen-Bømlo-Folkehøgskule
Øyvind Marsteen
“Helsebror”
oyvind.marsteen@bomlo.kommune.no
hei-bomlo-fhs

HEI Bømlo FHS

Enten du er fornøyd eller mener vi kan forbedre oss, setter vi stor pris på tilbakemeldinger om hverdagen din på Bømlo folkehøgskule! Ris eller ros, gleder eller sorger, stort eller smått: Har du noe du vil dele med oss, så send oss en melding! Tilbakemeldingen din plukkes da opp av rektor Magne, og blir brukt i arbeidet vårt for å gjøre skolen vår enda bedre.

Håper vi hører fra deg!

(Du kan velge å være anonym. Men for å gjøre det lettere for skolen å ta tak i tilbakemeldingen din, setter vi pris på om du oppgir navnet ditt.)

hei-bomlo-fhs